›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

Odamız, TOBB''nin 64''üncü genel kuruluna katıldı. < geri


< tüm haberler

Ankara’da bulunan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirilen genel kurula Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orhan TEZSEZEN, Yönetim Kurulu Başkanı ve Birlik Genel Kurul Delegesi Ayhan ÖZTENEKECİ, Meclis Başkan Yardımcısı ve Birlik Genel Kurul Delegesi Şeref ERDOĞAN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nasuh AYŞAR, Selçuk PALABIYIK ve Meclis Üyeleri Refik TÜKENMEZ,Seyfi AKYILDIZ, Zafer BEYAZ ve  Genel Sekreter Birol DENİZLİ katıldı.

Genel Kurul Toplantısına Türkiye’de bulunan 365 odanın meclis başkanları, yönetim kurulu başkanları ve genel sekreterler ile yine bu odaların bin 552 kayıtlı delegeleri katıldı.

TOBB’nin 4 yılda bir yapılan seçimler nedeninle bu yıl yapılan 64. genel kurulunda M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU kayıtlı 1551 delegenin teklifiyle başkan adayı olarak genel kurula önerildiğini, yapılan seçimde ise oy kullanan1385 delegenin, 23’ünün oyunun geçersiz sayıldığını kalan 1362 delegenin geçerli oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Genel Kurul Komisyonu Seçimleri sonucunda Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan ÖZTENEKECİ Mevzuat Komisyonuna seçildi.
“TOBB’nin 22. başkanı olan HİSARCIKLIOĞLU ise toplantıda birlik ve beraberliğin olduğu yerde bereketinde olacağını belirterek, siyasilere zıtlaşma ve kutuplaşmalara son verilerek birlik ve beraberlik içinde ülkemizin kalkınması için çaba içerisinde olunmasını dile getirdi.

Genel kurul toplantısına yoğun ilgi olduğu belirten Başkan ÖZTENEKECİ, başta sayın başbakan ve bakanlar, muhalefet partileri ve birçok mesleki teşekkül ve sivil toplum örgütlerinin toplantıya katıldıklarını başbakan ve muhalefet partileri ekonomi ve güncel konularla ilgili konuşmaları yaptıklarını söyledi. Odamız Başkanı ÖZTENEKECİ, TOBB’un 64. genel kurulunun camiamıza ve ülkemize hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

   Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası