›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

Ticaret Meslek Lisesinde Kursuları sona eren Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe öğrencilerine ziyaret... < geri


< tüm haberler

Bursa İş Kurumu Müdürlüğü ile Ticaret ve Sanayi Odamızın ortaklaşa düzenlediği ve Mustafakemalpaşa Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi,Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi ve Ticaret Lisesi  gibi okullarda başlatılmış olup 28.07.2009 tarihinde Ticaret Meslek Lisesinde  Kursuları sona eren  Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe öğrencileri Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan ÖZTENEKECİ, Meclis Başkan Yardımcısı Osman KUTLU tarafından ziyaret edildi.

Mustafakemalpaşa Ticaret Meslek Lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe,Bilgisayar İşletmenliği ve İthalat – İhracat kursu  tamamlanmış olup,

Yönetim Kurulu Başkanımız Kurslara katılan arkadaşlar ile sohbet edip günün anlam ve önemi için hatıra fotoğrafı çekildiler.

Meslek Lisesinde  Aşçılık ve Konfeksiyon Modelisti,Halk Eğitim Merkezinde Seracılık ,Sağlık Meslek Lisesinde Hasta ve Yaşlı Bakımı kursları halen devam etmektedir.

Fidan- Fide Yetiştiriciliği kursu için kayıtlar Odamız tarafından halen  yapılmaktadır.Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası