›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

TİCARET ve SANAYİ ODASI’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ < geri


< tüm haberler

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetin Kurulu 08.02.2012 tarihinde yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonrası Meclis Başkanı Semih KOYUNCU, Yönetim Kurulu Başkanı  Şenol ÖNAL, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Osman KUTLU, Yön. Krl. Muh. Üyesi  Şeref ERDOĞAN, Yönetim Kurulu Üyesi Erhan ONAR`ın katılımlarıyla 21.01.2012 tarihinde yapılan Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığı seçimlerinde Başkanlığa seçilen Kerim AKÇA ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. İlçemizi yakından ilgilendiren otoban yolu, ihalesi biten 200 yataklı hastane ile ilgili bilgi alış verişinde bulunmaları sonucunda en kısa zamanda ilçemizdeki sivil toplum kuruluşları ile birlikte otoban güzergahı için Ankara`ya gidilip bire bir gerekli görüşmelerin yapılması kararına varıldı.


AK Parti ziyaretinden daha sonra bu hafta sonu yapılan M.K.Paşa  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı`na yeniden seçilen Başkan Selçuk ALGUN  ve Yönetim Kurulu`na hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyaret esnasında TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şenol ÖNAL, Odamız  Yön. Krl. Muh. Üyesi Şeref ERDOĞAN`ın hakkında 08.02.2012 tarihinde ilçe gazetelerimizden birisinde çıkan haber üzerine Başkan Şelçuk ALGUN`un bilgisine başvurması sonucunda, Kooperatif başkanı Selçuk ALGUN gazetede çıkan haber ile ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Şenol ÖNAL’a Şeref ERDOĞAN`ın 4613 Sicil Numarası ile Kooperatif üyesi olduğu ve kaydının halen devam ettiği bilgisini verdi.Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası