›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

37. Turkey Build İstanbul Fuarı < geri


< tüm haberler

Mustafakemalpaşa Ticaret ve sanayi odası her yıl olduğu gibi  bu yılda 37.si düzenlenen Türk Yapı Sektörünün ve Bölgenin en büyük buluşması olan TURKEY BUILD ISTANBUL 37. YAPI FUARI'' na katıldı. 6-10 Mayıs Tarihleri arasında  Tüyap fuar ve kongre merkezinde 12 salonda gerçekleşen fuara Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden 52 kişiden oluşan katılımcı ile 7 mayıs tarihinde fuar alanını ziyaret ettiler.

Katılımcılar salonlarda doğrama,cephe,yalıtım,yapı kimyasalları,çatı,kaba yapı,çevre tesisat,ince yapı,kaplamalar,iç kapı ve aksesuarlar,yapısal çelik,prefabrik yapılar,iş makinaları ve el aletleri ,otomatik kapı,geçis sistemleri,gölgelendirme ve elektirk aydınlatma sistemlerinin bulunduğu salonlarda çağdaş yaşam tarzına uygun tasarımlarla,teknolojiyi buluşturan yeni ürünleri görme fırsatı buldular.

İş Geliştirme Platformu kapsamında düzenlediği “Güney Kore – Türkiye İnşaat Forumu” ile küresel inşaat sektöründe büyük bir güç haline gelen Güney Kore ile Türk inşaat sektörünün Asya, Afrika ve Orta Doğu’da yapabilecekleri işbirlikleri için çok önemli bir platform oluşturdu. YEM Fuarcılık’ın “sektör için yeni pazarlar” yaratma hedefi doğrultusunda düzenlediği çeşitli etkinliklerle bu yıl da katılımcı firmalara, sektöre ve Türkiye ekonomisine katkı sağlanması hedefleniyor.

Yapı malzemeleri sektöründe dünyanın en büyük beş fuarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul kapsamında gerçekleşen etkinliklerden diğeri de Altın Mıknatıs “Stand Tasarım Ödülleri Töreni” oldu. Fuar katılımcılarının standları arasında bağımsız bir jüri ile yapılan değerlendirme sonucunda en iyi stand tasarımları ödüllendirildi.

81.000 m2’lik 12 salon ve açık alanında, 1.150 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini bir araya getiren ve 10 Mayıs Cumartesi gününe kadar devam edecek olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da 111.000’i aşkın ziyaretçinin ağırlanması bekleniyor.

Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası