›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

INTERPACK 2014 Düsseldorf, Almanya < geri


< tüm haberler

1958 Yılında kurulan ve kuruluş yılından itibaren her 3 yılda bir olarak düzenlenen ve bu yıl da 08-14 Mayıs 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde ziyaretçilerine kapılarını 19. kez açan dünyanın lider proses, ambalaj ve paketleme fuarı olan Interpack; yiyecek, içecek, ilaç, kozmetik, tüketim malları ve sanayi ürünleri gibi çok farklı sektörlerin ilgisini çekmektedir.

2011 yılında düzenlenen organizasyonda Avusturya, Danimarka, Belçika, Kanada, Çin Halk Cumhuriyeti, Almanya, Fransa, İtalya, Japonya, Yunanistan, İngiltere, İsrail, Kore Cumhuriyeti, Lüksemburg, Malezya, Mısır, Güney Afrika Cumhuriyeti, Polonya, Hollanda, Portekiz, Slovakya, İsviçre, A.B.D. ve Türkiye gibi ülkelerden 170.000’den fazla sektör profesyoneli son teknolojileri ve ürünleri takip etme fırsatını yakalamıştır.

Gıda işleme makineleri, şişe yıkama, dolum ve kolileme makineleri, dört kenarı yapışık sistemler, termoform sistemler, konveyör sistemler, zarf tipi paketleme makineleri başta olmak üzere pek çok ürün Interpack 2014 Düsseldorf Uluslararası Ambalaj ve Paketleme Teknolojileri Fuarı''nın katılımcı profilinde bulunmaktadır. Fuar, tarım makine imalatçıları, gıda imalat sanayi mensupları, otel ve otel ekipmanları satın alma yetkilileri, elektronik imalat sanayi mensupları ve yaş sebze-meyve endüstri mensuplarının başı çektiği geniş bir ziyaretçi profiline sahiptir.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Dırakman ve 1. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Caner Dink, fuara katılarak Türk firmalarından Sarten, Tam-Taş Makina ve Arı Makina’yı standlarında ziyaret etmenin yanı sıra, Odamız üye firmalarının da fayda sağlayacağı pek çok uluslar arası firma ile ikili görüşmeler yaparak fikir alış verişinde bulundular.


Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası