›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Girişimcilik eğitim programına başladı. < geri


< tüm haberler

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Girişimcilik eğitim programına başladı.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR ve KOSGEB’in ortaklığı ile düzenlenen girişimcilik eğitim programı 1. Grubu 15.08.2014 tarihinde Ticaret ve Sanayi Odası  Konferans salonunda başladı.

Meclis Başkanı Cemal BURHAN’ın açılış konuşmasında kursiyerlere  Ticaret ve Sanayi Odası olarak  böyle bir hizmeti vermekten son derece mutluyuz. Kendinizi öğrenci gibi hissetmeyin. Biz sizlere geleceğin iş adamları, iş kadınları olarak bakıyoruz. Girişimci ruhu ile çalışın ve çalışmalarınızı ona göre düzenleyin. Girişimciliğin risk gerektirdiği yerde risk almadan başarılı olunmaz. Sosyal ve Manevi sorumluluğunuzu koruyarak iyi bir girişimci olursunuz. Başarılı olanları kıskanmayın ama imrenin. İmrenmekle kıskanmak arasındaki farkı da çok iyi analiz edin.

Bu kursun sizler için çok avantajlı olduğunu unutmayın.20 yıl önce iş kurmak istediğimizde bu imkanlar yoktu .Kursların özellikle siz girişimci adayları için büyük şans olduğunu belirtir katılımlarınızdan dolayı şahsım ve odam adına sizlere, İşkur’a , KOSGEB’e ve eğitim veren hocalarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından Favro Eğitim ve Danışmanlık Şirketi eğitmenleri Mehmet Eren Şimşek ve Serkan Efe kursiyerlerle eğitime başladılar.

2014 yılı içerisinde 25 kişilik sınıflarda 4 gruba eğitim verileceği, 2 grubun 26.08.2014 tarihinde başlayacağı programın 3. ve 4. Grupları Eylül ayında gerçekleşecek.

Eylül ayındaki programa katılmak isteyen kursiyerlerin öncelikle İŞKUR’a kayıt olmaları ardından eğitim programı için başvuru yapmaları gerekmektedir.

Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası