›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖRESEL ÜRÜNLER (YÖREX) FUARINA KATILDI < geri


< tüm haberler

Antalya’da 5’incisi yapılan  Yöresel Ürünler Fuarı’na (YÖREX) memleketin dört bir yanında iller ve ilçeler başta olmak üzere kendi yörelerini tanıtmak isteyen kentlerle dolup taştı Fuarın açılış kurdelasını Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valisi Muammer Türker kesti.

Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısının, Azatlı Toz Biberinin, Çeltikçi Salçalık ve Közlemelik Biberi ile Mustafakemalpaşa Beyazı, Beji Mermerinin ulusal ve uluslar arası camiada temsil edilmesi ve tanıtılması amacı ile Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası YÖREX fuarına katıldı.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile açılışı yapılan fuarda en çok ilgiyi gören stantlar arasında Odamızın yer alması sevinçle karşılandı. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi odasının standını ziyaret eden Kalkınma Bakanı ve TOBB Başkanını Oda Meclis Başkanı Cemal BURHAN, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim DIRAKMAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Vedat SÜNGÜ ile Yönetim Kurulu Üyesi Ethem YILMAZ karşıladılar. Standımızda Kalkınma Bakanı ile TOBB Başkanı’na Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısından ikram edildi. Ayrıca katılımcılarla tek tek ilgilenen oda yöneticileri Mustafakemalpaşa Peynir Tatlısı ikramında bulunarak, Mustafakemalpaşa’yı da tanıtma şansı yakaladılar.

Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası