›  Tescil ve Kayıt     ›  Üyelerimiz     ›  Aidat Sorgulama    ›  İletişim

Sık Kullanılanlara Ekle   |   English   |   Ana Sayfa


 
ANKET

Oda işlemleriniz zamanında yapılıyor mu?

Evet

Hayır

   Sonuçları Göster

 
 E-Posta Listesi

E-Posta listemize kayıt olun yeniliklerden haberdar olun.

Ad, Soyad :
E- Posta :
 

ODAMIZ RAPORTÖR VE EKSPERLERİ EĞİTİMDE < geri


< tüm haberler

Sanayi Veri Tabanındaki bilgilere kaynak teşkil eden kapasite raporlarını hazırlayan raportör ve eksperlerin eğitimleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)''nde devam ediyor.

Türkiye genelinde TOBB’a bağlı odalar bünyesinde faaliyet gösteren 1100 mühendisin katılacağı eğitimlerin üçüncüsü TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün açılış konuşmasıyla başladı.
 
İki gün süren eğitimlerde raportörler ve eksperlere, Kapasite Raporu ve İlgili Mevzuat-1, Kapasite Raporu ve İlgili Mevzuat-2, Gıda Sanayi Kriterleri, Ağaç, Kağıt ve Plastik Sanayi Kriterleri, Kimya Sanayi Kriterleri, Metal Olmayan Ürünler Sanayi Kriterleri, Metal ve Makine Sanayi Kriterleri, Tekstil Sanayi Kriterleri ve TOBB''un çalışmaları hakkında bilgiler verildi. 
 
10.Kalkınma Planı çerçevesinde ilan edilen Öncelikli Dönüşüm Programları''nda da özel önem atfedilen Sanayi Veri Tabanındaki bilgilere kaynak teşkil eden kapasite raporlarını hazırlayan eksper mühendisler, Mart sonuna kadar her hafta sonu, gruplar halinde eğitime tabi tutulacak ve sertifika verilecek. 01 Mayıs 2015 tarihinden itibaren sertifikası olmayan hiçbir eksper kapasite raporu düzenleyemeyecek.
Son 5 Haber

• GİRİŞİMCİ KADINLAR EKONOMİNİN KUTUP YILDIZLARI OLACAK
• MUSTAFAKEMALPAŞA TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ GİRİŞİMCİ ADAYLARINI ORTAYA ÇIKARTMAK İÇİN BAŞLATTIĞI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.
• TSO BAŞKANI İBRAHİM DIRAKMAN’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
• Mustafakemalpaşa ve Karacabey Oda & Borsa Birliktelik Toplantıları devam ediyor…
• TOBB BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARETİ
» tüm haberler
  2008. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası