BAŞKAN’IN MESAJI

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak 14.04.2017 tarihinde ilk meclis toplantısını icra ederken meclis başkanlığını ve yönetim kurulumuzu belirledik.

Memlekete hizmet anlayışı çıktığımız bu yol bizlere inanan, dost ve dualarını esirgemeyen tüm meclis üyesi ve meslek komitelerinde görev alan arkadaşlarımıza, üyelerimize ve dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Bize verilen bu kutlu görevde şahsım, yönetim kurulu ve meclis üyesi arkadaşlarımız devir aldığımız hizmet bayrağını daha da ileriye götürmek için çalışacağız.

Herşey Mustafakemalpaşa için …

Tekin UZKINAY

Yönetim Kurulu Başkanı

 


 

Kadir Gecesi’nde bir mesaj yayınlayan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin UZKINAY, Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başındaki gece olan Mübarek Kadir Gecesi’nin bin aydan hayırlı olduğundan kabul edildiğini belirterek, ve bağışlanma dilemesi gereklidir, bütün rahmet ve bereket kapılarının açıldığı çok özel bir gecedir. . Kalplerimizin Aydınlanması Için en güzel fırsattır”diye konuştu
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı mesajında şu ifadelere yer Verdi ettik:
“Bütün insanlığa rahmet olarak indirilen kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in ilk ayetinin gönderildiği gece olan Kadir Gecesi, Yüce Allah’ın özel önemine çivi. Bu gece, hepimizin rahmete berekete, bağışlanmaya ve olgunluğa ulaşabilmesi için çok önemli bir fırsattır. İslam âleminin bol bol ibadet edip, Kadir Gecesi, inşallah Rabbimizin, inananların yüreğindeki güzel dilekleri kabul etmesine vesile alacağım.
Başta Müslüman kardeşlerimiz var oluyor, yeryüzünde zulüm yaklaşıyor feraha ulaşması, barış ve kardeşliğin olması bekleniyor, açlık ve sefaletin yaşandığı yerler, daha aydınlık refah dolu bir geleceğin hakim olması ve temel dileklerimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle bütün inananlar için, hatalarımızı, günahlarımızın bağışlanması umuduyla, Mübarek Kadir Gecesi’nin hayırlara vesile olmasını temennişte.